شرکت توسعه سیستم توانا (دانش بنیان)

توافق نامه

به قسمت توافق نامه کاربر "شرکت توسعه سیستم توانا" خوش آمدید.

لطفا قبل از ایجاد حساب کاربری و استفاده از سایت نسبت به مطالعه دقیق قوانین و مقررات این سایت اقدام بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب گزینه "موافقم" به منزله قبولی و پذیرش تمامی شرایط و ضوابط مندرج در سایت بوده و عدم اطلاع شما از آن قابل پذیرش نخواهد بود.

تعاریف

شرکت شرکت توسعه سیستم توانا به شماره ثبت. 6652 می باشد.
نرم افزار : انواع نرم افزارهای متعلق به شرکت توسعه سیستم توانا
پنل کاربری : پنلی است که از طرف "شرکت توسعه سیستم توانا" در اختیار کاربران قرار گرفته و از این طریق می توانند حسب مورد نسبت به خرید و دریافت خدمات اقدام نمایند.

طرفین توافق نامه

این توافق نامه فی ما بین شرکت توسعه سیستم توانا به شماره 6652 به نشانی زنجان، انصاریه، ساختمان پارک علم و فناوری، طبقه دوم از یک طرف و کاربران اینترنتی و خریداران از طرف دیگر در جهت تسهیل در فروش محصولات و ارائه خدمات بهتر در فضای اینترنتی منعقد می‏گردد. شرکت توسعه سیستم توانا از این پس در این توافق نامه شرکت نامیده می شود و کلیه حقوق مادی و معنوی آن در اختیار این شرکت قرار دارد.

موضوع توافق نامه

موضوع قرارداد عبارت است از ایجاد و ارائه شبکه‏ای مطمئن که در آن کاربران اینترنت، اعم از خریداران و فروشندگان، با استفاده از تسهیلات سایت اقدام به خرید اینترنتی می نمایند. کاربران اینترنتی می‏توانند در هر جای ایران، کالای مورد نظر خود را با استفاده از سایت www.tavanasys.com خرید نماید.

شرایط عمومی