توانا در یک نگاه

شرکت توسعه سیستم توانا (دانش بنیان) مجموعه ای از نیروهای متخصص است که با هدف گسترش خدمات انفورماتیک و افزایش رفاه اجتماعی با بهره گیری از فن آورهای نو، تشکیل شده و معتقد به استفاده از علم برای کمک به زندگی در جامعه است به گونه ای که تکنولوژی در خدمت بشر قرار گیرد و نه آنکه خود به عاملی بازدارنده تبدیل گردد. شناخت روال ها ، نیازهای صنعتی و اجتماعی و بومی سازی تکنولوژی های جدید ترسیم گر آینده ای روشن برای جامعه خواهد بود که این مهم تنها با به کارگیری تخصص و تکنولوژی همراه با شناخت دقیق از سیستم اجتماعی و پایه های صنعتی و تجاری، دست یافتنی است.

 شرکت توسعه سیستم توانا (دانش بنیان) در راستای تکامل و پیشرفت اجتماع ، تولید ثروت و اشتغال حرکت می کند و در این راه محصولات تجاری جدیدی برای کسب و کارهای بازرگانی، خدماتی، مالی و اداری با نام و نشان تجاری توانا ارائه داده است. تولید و تحلیل این محصولات توسط تیمی مجرب از مدیران، تحلیل گران و برنامه نویسان شركت توسعه سیستم توانا بوده كه چندین سال در صنعت نرم‌افزار كشور حضوری مؤثر داشته‌اند. از این رو بسته های نرم افزاری ما راه حل آسان و قابل اطمینانی در زمینه مكانیزه كردن فعالیت‌های بازرگانی، خدماتی، مالی و اداری محسوب می‌شوند.

 محصولات شرکت توسعه سیستم توانا (دانش بنیان) با بهره‌گیری از آخرین تكنولوژی‌های نرم‌افزاری و ابزارهای مدرن پایه با كمك مشاوران متخصص و با مطالعه نیازها و خواسته‌های كاربران، تحلیل و طراحی شده است. استفاده از متدولوژی مناسب و روش‌های پیشرفته در مستندسازی باعث فراهم آوردن امكانات آزمایش دقیق سیستم‌ها شده، كه نتیجه آن ارایه محصولاتی بدون خطای كاربری است. این محصولات با روش های مدرن آموزشی و راهنمای كاربری در تمام فرم‌ها و در قالب های مولتی  مدیا(چند رسانه ای) همراه است كه كار كردن با سیستم را ساده و آسان می‌سازد.

مجموعه توسعه سیستم توانا (دانش بنیان) با عرضه این محصولات، خود را شریک در سرنوشت حرفه ای مشتریانش می داند و با این دیدگاه ما نیز موفقیت خود را تنها در گرو رضایت، موفقیت و پیشرفت مشتریان خویش می بینیم.